Hosting

Serwery współdzielone z pakietami hostingowymi od 10 GB do 200 GB. Idealne do stron firmowych, niewielkich sklepów internetowych, aplikacji o mniejszych wymaganiach obliczeniowych oraz do obsługi poczty e-mail.

Zobacz więcej »


Serwery VPS

Serwery VPS z procesorami od 1 do 8 wirtualnych rdzeni. Szybkie dyski SSD o pojemnościach od 25 GB do 600 GB. Bardzo dobra alternatywa dla serwerów dedykowanych. Znakomicie nadają się do uruchomienia większych sklepów internetowych, wymagających aplikacji z niestandardową konfiguracją serwera a nawet małych portali internetowych.

Zobacz więcej »


Serwery dedykowane

Serwery do najbardziej wymagających zastosowań. Potężna moc obliczeniowa i duża pojemność dysków pozwolą na uruchomienie portali internetowych, firmowych aplikacji dla dużej ilości użytkowników, sklepów internetowych o dużym natężeniu ruchu.

Zobacz więcej »


Serwery NAS

Serwery NAS do bezpiecznego przechowywania i udostępniania plików. Znakomicie nadają się do streamingu multimediów, wydajnych i szybkich backupów, współdzielenia plików w chmurze. Konfiguracje wielodyskowe, dostępny RAID sprzętowy, system plików ZFS, snapshot’y. Najlepsze oprogramowanie do zarządzania serwerem NAS.

Zobacz więcej »


Serwery do mailingu

Serwery do mailingu to specjalnie skonfigurowane serwery, które oprócz podstawowych usług internetowych umożliwiają przede wszystkim masową wysyłkę maili (mailingi).

Zobacz więcej »


Serwery multimedialne Plex

Serwer multimediów umożliwia bezpieczne przechowywanie i strumieniowe odtwarzanie plików multimedialnych na dowolnym urządzeniu. Znakomite rozwiązanie do zarządzania dużymi bibliotekami filmów, zdjęć i muzyki.

Zobacz więcej »


Hosting ownCloud

Pojemne pakiety hostingowe z aplikacją ownCloud. To znakomite rozwiązanie do przechowywana i udostępniania plików w chmurze. Pełni również funkcję dysku sieciowego.

Zobacz więcej »


Serwery backup

Przestrzeń dyskowa od 500 GB do 5 TB przeznaczona do przechowywania kopii zapasowych z dostępem FTP, FTPS, SFTP, Samba/CIFS, HTTPS, WebDAV.

Zobacz więcej »


Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe świadczone w ramach zarządzania serwerami. Możliwe indywidualne konfiguracje oraz dedykowane aplikacje do zadań specjalnych. 

Zobacz więcej »